/ by /   Informacje / 0 comments

Szkolenie licencyjne

W dniach 19-20 października Klaudia udała się do Stajni Iskra znajdującej się na pomorzu na szkolenie licencyjne z Panią Darią Kobiernik – profesjonalną zawodniczką jeździectwa, startującą w trzech dyscyplinach: skokach przez przeszkody, WKKW oraz w ujeżdżeniu.

Klaudia zabrała ze sobą młodego 4-letniego wałacha SP Jesion dla którego była to pierwsza tak długa podróż. Na szczęście Jesion był bardzo grzeczny w transporcie co daje nadzieję na dalsze tak owocne wyjazdy z nim. Para zameldowała się już w piątek na terenie ośrodka, Klaudia mogła poobserwować treningi instruktorów Iskry pod okiem Pani Darii . W sobotę i niedzielę odbyli indywidualny trening, gdzie dostali kilka rad na temat pracy z tak młodym koniem oraz pomoc przy wykonywaniu danych ćwiczeń z uwzględnieniem anatomii i biomechaniki ruchu konia.
Jesion jak na tak młody wiek okazał się wspaniałym partnerem do pracy i mimo niedzielnego zmęczenia dobrze współpracował z amazonką. Warto jeździć na takie szkolenia zwłaszcza z tak dobrym szkoleniowcem po których ma się mnóstwo pomysłów na dalszą pracę i treningi dla koni i jeźdźców 🙂

Dziękujemy Stajni Iskra za przyjemny, wręcz rodzinny pobyt w tym magicznym miejscu.
Dziękujemy za piękne zdjęcia i możliwość udostępnienia 🙂

,,Nadszedł czas, kiedy trzeba wybrać pomiędzy tym co łatwe, a tym co dobre.” J.K. Rowling

PODZIEL SIĘ TYM